CRKT Squid XM G10 Coyote zsebkés (CRKT-2495B)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A CRKT Squid (tintahal) egy igen sokoldalú, modern zsebkés remek színhasználattal, zsebbarát súllyal. Lucas Burnley ismét a tengerek élővilágából merített ihletet és megint csak jól tette. Robusztus, ugyanakkor könnyed folder lett a végeredmény. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,8 cm |
| Penge hossza | 7,4 cm |
| Súly | 102 g |
| Penge vastagsága | 2,6 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | G10, acél |
| Zár | Frame-lock |