CRKT Russell Sting outdoor kés (CRKT-2020)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| 1975 egy igen jó év lehetett, hiszen akkor debütált a címben szereplő késünk őse. Szívós, elpusztíthatatlan 1050-es acélból készült az egész kés, amire a "többcélú" kifejezés igen találó. Önvédelmi, outdoor, "dobálós" - minden címke illik rá. A pengét fekete bevonat védi a korróziótól. Zytel tokot kapunk hozzá a gyártótól. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,4 cm |
| Penge hossza | 8,1 cm - dupla élű |
| Súly | 110 g |
| Penge vastagsága | 3,5 mm |
| Penge anyaga | 1050 szénacél |
| Markolat anyaga | acél |
| Gyári Zytel tokkal |