CRKT Pilar Large Black zsebkés (CRKT-5315KS)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Pilar család sikerét garantálta a tervezőjük neve, Jesper Voxnaes. Ez a nagyobb, masszívabb tagja a sorozatnak 8Cr13MoV acéllal. Nehéz elképzelni olyan helyzetet, amikor cserben hagyna bennünket ez a kés. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17 cm |
| Penge hossza | 6,8 cm |
| Súly | 119 g |
| Penge vastagsága | 3,7 mm |
| Penge anyaga | 8Cr13MoV |
| Markolat anyaga | acél |
| Zár | Frame-lock |