CRKT Pilar III D2 zsebkés (CRKT-5317D2)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Jesper Voxnaes Pilar sorozata nem véletlenül ennyire népszerű. Letisztult, elegáns, karcsú és sallang mentes. A funkcionalitás és a kellemes megjelenés harmónikussá teszi az összképet. Jó ránézni. Golyóscsapágyas nyitás teszi még szerethetőbbé a minőségi kések kedvelői számára. Igazi EDC folder. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,3 cm |
| Penge hossza | 7,5 cm |
| Súly | 108 g |
| Penge vastagsága | 3,8 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | G10, acél |
| Zár | Frame-lock |