CRKT P.S.D. II zsebkés (CRKT-7910)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Rugórásegítéses nyitás, csapágyazás, menő színkombináció, AUS-10 acél, kompakt méret. És már kész is a CRKT P.S.D. II. Irány a zsebbe! | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,8 cm |
| Penge hossza | 7,7 cm |
| Súly | 102 g |
| Penge vastagsága | 2,8 mm |
| Penge anyaga | AUS-10 |
| Markolat anyaga | G10, acél |
| Zár | Liner-lock |