Cold Steel Ti-Lite 6" Zy-Ex™ Handle 26SXP zsebkés (26SXP)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Cold Steel Ti Lite zsebkéseket az ötvenes évek klasszikusainak lázadó vonalvezetése ihlette. A Zy-Ex Ti Lite-ok japán AUS8A acéllal készülnek, markolatuk üvegszál erősítésű Zy-Ex. A Zy-Ex Ti Lite-ok könnyűek és erősek, e mellett megfizethető áron érhetőek el. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 33 cm |
| Penge hossza | 15,2 cm |
| Súly | 213 g |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | AUS-8 |
| Markolat anyaga | Zy-Ex |
| Zár | Liner-lock |