Cold Steel Ti-Lite 4" G-10 zsebkés (26C4)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Cold Steel® Ti-Lite® kései az 1950-es évekbeli rugós bicska letisztult sebességét és lázadó vonalait idézik. A gyakran utánzott, de soha nem utolért Ti-Lite® (amelyet a nagyszerű Phil Boguszewski tervezett) a teljesítmény és a stílus remekműve. A maximális szilárdság és biztonság érdekében a Ti-Lite® kések rozsdamentes acél laprugós zárakkal vannak felszerelve (a Cold Steel® saját tesztjei szerint akár 66 kg-ot is elbírnak). G-10 Ti-Lite® A Cold Steel® egyik legnépszerűbb és legtartósabb taktikai kése a piacon elérhető legmagasabb minőségű anyagokból is kapható! Ez a prémium formátumú Ti-Lite® (4 vagy 6 hüvelykes pengekonfigurációval kapható) S35VN acél pengével rendelkezik a kiváló éltartás érdekében, valamint gazdag fekete DLC (gyémántszerű) bevonattal a tartósság és a karcállóság új szintje érdekében. A markolat aprólékos gondossággal, 3D CNC-vel megmunkált és mart, nagy költséggel, hihetetlenül kényelmes fogást biztosítva, bárhogyan is fogja a kést. Továbbá, a prémium G-10 kivételes szilárdság-súly arányt kínál, amely még az alumínium nyelű modellel is vetekszik, miközben annak töredékét teszi ki! |
|
Paraméterek
| Penge anyaga | CPM-S35VN |
| Markolat anyaga | G-10 |
| Zárszerkezet | Linerlock |
| Penge hossza | 10.2 cm |
| Teljes hossz | 22.2 cm |
| Markolat hossza | 12 cm |
| Penge vastagsága | 3 mm |
| Tömeg | 105 g |
| Penge típusa | Lándzsahegy |