Cold Steel SRK SK-5 49LCK outdoor kés (49LCK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Az SRK az egyik legnépszerűbb katonai felhasználású fixpengés kés. Több változata elérhető. Mindegyik számtalanszor bizonyított már. | |
Paraméterek
| Penge anyaga | SK-5 |
| Markolat anyaga | Kray-Ex |
| Tok anyaga | Secure-Ex |
| Penge hossza | 15.5 cm |
| Teljes hossz | 27.5 cm |
| Markolat hossza | 12 cm |
| Penge vastagsága | 5 mm |
| Tömeg | 230 g |
| Penge típusa | Clip Point |