COLD STEEL SRK Compact SK5 49LCKD outdoor kés (49LCKD)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
| Univerzális kés, ami szinte minden feladatra alkalmas. Nagyobb testvéreivel egyetemben a késes világ nagy kedvence. Megbízható, strapabíró igásló. | |
Paraméterek
| Penge anyaga | SK-5 |
| Nyél anyaga | Kray-Ex |
| Tok anyaga | Nejlon, Secure-Ex |
| Penge hossza | 12.7 cm |
| Teljes hossz | 24.1 cm |
| Markolat hossza | 11.4 cm |
| Penge vastagsága | 4 mm |
| Tömeg | 145 g |
| Penge típusa | Clip Point |