Cold Steel SRK Compact FDE / Blk outdoor kés (CS-49LCKD-DEBK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Cold Steel SRK kés (Survival Rescue Knife) kisebb változata. Ez egy kés, amelyet elsősorban katonai és különleges erők számára terveztek. | |
Paraméterek
| Penge anyaga | SK5 |
| Markolat anyaga | Kray-ex FDE |
| Tok | Secure-Ex |
| Teljes hossz | 24,13 cm |
| Penge hossza | 12,7 cm |
| Penge vastagsága | 4 mm |
| Penge formája | Clip Point |