Cold Steel San Mai® Recon Tanto outdoor kés (35AM)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Cold Steel egyik zászlóshajója. A Recon Tanto pengéje VG-10 San Mai acélból készült, amely a japán acélművesség egyik csúcsteljesítménye. A San Mai technológia lényege, hogy egy kemény, éltartó központi acélréteget két rugalmasabb acélréteggel laminálnak, így ötvözve az éltartósságot a rugalmassággal. Az eredmény egy olyan penge, amely extrém erős és ellenáll a törésnek, miközben hosszabb ideig megőrzi az élét. A VG-10 acél a rozsdamentes acélok között is kiemelkedik korrózióállóságával és könnyű élezhetőségével. A penge kialakítása klasszikus Tanto formát követ, amely híres szúróerejéről és kiváló vágási teljesítményéről. A Tanto penge csúcsánál lévő vastagság extra erőt ad, ami különösen hatékony kemény anyagok átvágásakor. A tükörfényes polírozás tovább növeli a penge vizuális megjelenését és védelmét. A markolat Kray-Ex™ anyagból készült, amely egy rendkívül tartós és csúszásmentes polimer. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 29,8 cm |
| Penge hossza | 17,8 cm |
| Súly | 249 g |
| Penge vastagsága | 5 mm |
| Penge anyaga | VG-10 San Mai |
| Markolat anyaga | Kray-Ex |
| Tok | Secure-Ex |