Cold Steel Safe Maker II 12DCST (12DCST)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
| Nehéz sok mindent írni a képen látható "önvédelmi eszközről". Ha ránézünk, azonnal "vágjuk", hogy mire való. :) | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 12,7 cm |
| Penge hossza | 8,25 cm |
| Súly | 65 g |
| Penge vastagsága | 4,6 mm |
| Penge anyaga | AUS-8 |
| Markolat anyaga | Kray-Ex |
| Tok | Secure-Ex |