COLD STEEL Recon Scout 3V outdoor kés (37RS)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A COLD STEEL Recon Scout 3V egy igazi nehézbombázó. Kivételes, CPM-3V acél pengéje több, mint elég bármilyen feladat elé is állítsuk. Markolata Kray-Ex, így a stabil fogás garantált minden helyzetben. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 31,8 cm |
| Penge hossza | 19,1 cm |
| Súly | 270 g |
| Penge vastagsága | 7,9 mm |
| Penge anyaga | CPM-3V |
| Markolat anyaga | Kray-Ex |
| Tok | Secure-Ex |