Cold Steel Recon 1 Spear Point Plain Edge zsebkés (27BS)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Recon 1 az egyik legnépszerűbb taktikai összecsukható kés, amelyet a Cold Steel gyárt. Ez a sorozat CPM-S35VN acélból készül, DLC felületkezeléssel. A markolat G10, amelyet a nagyobb biztonság érdekében érdesítettek. A kés Tri-Ad zárral van kiegészítve. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 23,9 cm |
| Penge hossza | 10,2 cm |
| Súly | 147 g |
| Penge vastagsága | 3,5 mm |
| Penge anyaga | CPM-S35VN |
| Markolat anyaga | G-10 |
| Zár | Tri-Ad-lock |