Cold Steel Rajah II zsebkés (62JL)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Kukri a zsebben? Igen!
Az Andrew Demko által tervezett Rajah család tagjai közönség kedvenccé és klasszikussá váltak. A Rajah két méretben érhető el. Pengeformájuknak, valamint vékony, egyenes leélezésüknek köszönhetően kiváló vágóteljesítménnyel rendelkeznek. A pengéhez hasonlóan a markolat is a kukriét idézi ergonomikus ívekkel és hajlatokkal kiegészítve a tökéletes fogás érdekében. Zárjuk a hihetetlenül erős Tri- Ad Lock, mely újra és újra bebizonyította hatalmas ellenálló képességét. |
|
Paraméterek
| Penge anyaga | AUS-10A |
| Markolat anyaga | Kray-Ex |
| Zárszerkezet | Tri-Ad zár |
| Penge hossza | 15.2 cm |
| Teljes hossz | 35.6 cm |
| Markolat hossza | 20.4 cm |
| Penge vastagsága | 4.8 mm |
| Tömeg | 380 g |
| Penge típusa | Kukri |