Cold Steel Pendleton Mini Hunter 36LPMF outdoor kés (36LPMF)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Cold Steel Pendleton Mini Hunter egy szinte teljes értékű vadászkés. Kis mérete ellenére magabiztosan vág bele a vadfeldolgozásba. Tökéletes kiegészítője egy vadász, vagy túrázó felszerelésének. Tartós Secure-Ex tokkal rendelkezik. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 16,8 cm |
| Penge hossza | 7,6 cm |
| Súly | 57 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | AUS-10A |
| Markolat anyaga | Kray-Ex |
| Tok | Secure-Ex |