COLD STEEL Pendleton Hunter outdoor kés (36LPST)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Ez remek kés alkalmas bushcraftra, otthoni használatra, profik számára, de vadászfelszerelés részeként is. A robusztus felépítés és a strapabíró anyagok nagyszerű segítőtárssá teszik a nehezebb feladatokkal való megbirkózásához is. A penge kiváló minőségű rozsdamentes Aus-10 acélból készült. A formázott markolat csúszásgátló kezeléssel Kray-Ex anyagból készült. |
|
Paraméterek
| Penge anyaga | AUS-10 |
| Markolat anyaga | Kray-Ex |
| Tok anyaga | Secure-Ex |
| Penge hossza | 8.9 cm |
| Teljes hossz | 21 cm |
| Markolat hossza | 12.1 cm |
| Penge vastagsága | 3.3 mm |
| Tömeg | 165 g |
| Penge típusa | Drop Point |