Cold Steel O Tanto (Warrior Series) (88BT)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Az Emperor sorozatú japán kardok nagyon népszerűnek bizonyultak a Cold Steel ügyfelei körében. Azonban vannak olyanok, akik teljes értékű vágókardot szeretnének, de megfizethető áron. A Warrior Series célkitűzése, hogy foglalkozzon ezzel a kérdéssel, csökkentse a kardok költségeit. Számos dojo használja vágógyakorlatokhoz a széria kardjait. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 49 cm |
| Penge hossza | 33,7 cm |
| Súly | 525 g |
| Penge vastagsága | 7,9 mm |
| Penge anyaga | Szénacél - 1055 |
| Markolat anyaga | Fa, rájabőr, acél, pamut ito |