Cold Steel Mizutori (Crane) Katana (88CKK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Mizutori (crane, daru) Japánban a hosszú élet, a hűség, a szerencse és az erő szimbóluma. A Cold Steel gyűjtők és kedvelők jól ismerik ezt a magasabb minőségű, 1095-ös szénacélból készült sorozatot. Remek vágókard (shinken), de gyűjteményi darabnak is kiváló választás. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 105 cm |
| Penge hossza | 75,6 cm |
| Súly | 1287 g |
| Penge vastagsága | 7,9 mm |
| Penge anyaga | Szénacél - 1095 |
| Markolat anyaga | Fa, rájabőr, acél, pamut ito |