Cold Steel Master Hunter 36JSK vadászkés (36JSK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Nem kétséges, hogy a Master Hunter az egyik legjobb vadászkés, amit valaha készítettek. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 23,5 cm |
| Penge hossza | 11,5 cm |
| Súly | 170 g |
| Penge vastagsága | 5,0 mm |
| Penge anyaga | VG-1 San Mai III® |
| Markolat anyaga | Kray-Ex |
| Tok | Secure-Ex |