COLD STEEL Large Drop Point Voyager (29AB)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Voyager sorozattal a Cold Steel a mindennapi használatot helyezte előtérbe. A kések nagyon kényelmesek, tartósak, könnyűek. A penge strapabíró japán AUS10A acélból készült és egy rendkívül erős Tri-Ad zár tartja nyitott helyzetben. Az ergonomikus kialakítású markolat erős és könnyű Griv-Ex anyagból készül. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 23,5 cm |
| Penge hossza | 10,2 cm |
| Súly | 131 g |
| Penge vastagsága | 3,5 mm |
| Penge anyaga | AUS-10A |
| Markolat anyaga | Griv-Ex |
| Zár | Tri-Ad-lock |