COLD STEEL Kyoto II, green outdoor kés (CS17DBODSW)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Cold Steelnél szeretik a markáns, nagy "vasakat", de tudják azt is jól a tervezőik, hogy a kisméretű, a mindennapokban jól használható késekre is van igény. És ha még egy kis japán vonalat is belecsempésznek, kész a főnyeremény. Ilyen a Cold Steel Kyoto II is. A katanák markolatát (tsuka) idézi a Kray-Ex markolat kialakítása, a formavilág tantós, és még a mini tsuba (kézvédő) sem hiányzik. Szeretjük! | |
Paraméterek
| Penge anyaga | 8cr14mov |
| Markolat anyaga | Kray-Ex |
| Tok anyaga | Secure-Ex |
| Penge hossza | 8.6 cm |
| Teljes hossz | 16.8 cm |
| Penge vastagsága | 3 mm |
| Tömeg | 94 g |
| Penge típusa | Tanto |