COLD STEEL Kudu zsebkés (20KK)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Sokoldalú Cold Steel összecsukható zsebkés dél-afrikai gyökerekkel, amit a Kudu szarvasról nevezték el. Alkalmas mindennapi (EDC) hordásra, vadászatra stb. | |
Paraméterek
| Penge anyaga | 5Cr13MoV |
| Nyél anyaga | Zytel |
| Zárszerkezet | Gyűrűzár |
| Penge hossza | 10.7 cm |
| Teljes hossz | 25.2 cm |
| Penge vastagsága | 2.3 mm |
| Penge magassága | 2.2 cm |
| Tömeg | 80 g |
| Penge típusa | Clip Point |