Cold Steel Katana (Emperor Series) (88K)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Cold Steel az Emperor szériájával a nihonto (japán kard) előtt tiszteleg. Autentikus, jó minőségű vágókard (shinken). | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 103,5 cm |
| Penge hossza | 75 cm |
| Súly | 1174 g |
| Penge vastagsága | 7,0 mm |
| Penge anyaga | Szénacél - 1060 |
| Markolat anyaga | Fa, rájabőr, acél, pamut ito |