Cold Steel Frenzy II (Kék & Fekete) zsebkés (62P2A)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A díjnyertes, egyedi késkészítő, Andrew Demko által tervezett Cold Steel® Frenzy az ősi japán Kabutowariból merít ihletet - vastag gerinccel, karcsú pengével, tűéles szúróhegygel és hosszú, lapos vágóéllel. Prémium minőségű amerikai S35VN acélból készült a kiváló éltartás érdekében, és mély teltebb erezetű szatén polírozású, vonalas erezetű, 14 cm hosszú Frenzy pengéje vizuálisan ugyanolyan vonzó, mint amennyire hatékony, és ahogy megcsillan a fény, valóban csodálatos látvány! A Frenzy nyele többrétegű, 3D CNC-vel megmunkált, kétszínű G-10 acélból készült. Vékony és lapos ahhoz, hogy kényelmesen hordozható legyen nyomtatás nélkül , míg a szakértők által tervezett és ergonomikusan kialakított alakja minden fogásban kényelmet és stabilitást biztosít. Az úttörő Tri-Ad® zármechanizmussal felszerelve a kiemelkedő tartósság, megbízhatóság és biztonság érdekében, a Frenzy egy elegáns és stílusos mega-hajtogató kés, amely nagyon kevés helyet foglal a zsebében, de pattintva kinyitható, hogy valódi erővé váljon, amellyel számolni kell! |
|
Paraméterek
| Penge anyaga | CPM-S35VN |
| Nyél anyaga | G-10 |
| Zárszerkezet | Tri-Ad zár |
| Penge hossza | 14 cm |
| Teljes hossz | 31.1 cm |
| Markolat hossza | 17.1 cm |
| Penge vastagsága | 3.5 mm |
| Tömeg | 161 g |
| Penge típusa | Sheepsfoot |