Cold Steel Finn Wolf Blue zsebkés (20NPG)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Cold Steel Finn Wolf Blue zsebkésedet nem kell féltened! Bírni fogja a strapát, teljesen mindegy, milyen feladat elé állítod. Japán AUS-8 pengével és Tri-Ad zárral készült. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20 cm |
| Penge hossza | 8,9 cm |
| Súly | 96 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | AUS-8 |
| Markolat anyaga | Griv-Ex |
| Zár | Tri-Ad-lock |