Cold Steel Finn Bear 20PC outdoor kés (20PC)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Túra, vadászat, peca, kirándulás.... Ennek az egyszerű és nagyszerű fixpengés késnek teljesen mindegy, hova viszed magaddal. Remek társad lesz, bárhol is köttök ki. | |
Paraméterek
| Penge anyaga | 4116 |
| Nyél anyaga | Polipropilén |
| Tok anyaga | Secure-Ex |
| Penge hossza | 10.2 cm |
| Teljes hossz | 21.6 cm |
| Markolat hossza | 11.4 cm |
| Penge vastagsága | 2.5 mm |
| Tömeg | 79 g |
| Penge típusa | Drop Point |