Cold Steel Drop Forged Hunter outdoor kés (36MG)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Ívelt, szuperszéles pengéje kiváló munkát végez a legnehezebb körülmények között is. A penge 52100 szénacélból készült, szürke teflon bevonattal. A késhez Secure-Ex anyagból készült tok tartozik. |
|
Paraméterek
| Penge anyaga | 52100 |
| Markolat anyaga | Szénacél |
| Tok anyaga | Secure-Ex |
| Penge hossza | 10.2 cm |
| Teljes hossz | 21.9 cm |
| Markolat hossza | 11.7 cm |
| Penge vastagsága | 5 mm |
| Tömeg | 243.8 g |
| Penge típusa | Drop Point |