COLD STEEL Double Safe Hunter (Narancssárga) zsebkés (23JBZ)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kiváló vadászkés, kiváló ár-érték aránnyal. Az ergonomikus markolat és a kettős biztosítás garantálja a biztonságot, függetlenül attól, hogy mire használja ezt a sokoldalú kést. | |
Paraméterek
| Penge anyaga | 8cr13mov |
| Markolat anyaga | GFN |
| Zárszerkezet | Backlock |
| Penge hossza | 9 cm |
| Teljes hossz | 21.4 cm |
| Markolat hossza | 12.4 cm |
| Penge vastagsága | 3.2 mm |
| Penge magassága | 2.9 cm |
| Tömeg | 115 g |