Cold Steel Counter TAC II outdoor kés (CS10BCTM)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| E szemet gyönyörködtetően letisztult késnél (tőrnél) már csak a létezése mögött meghúzódó filozófia egyszerűbb: - Csizmaszárba vele és mehetünk! - Természetesen nyakkésként is hordhatjuk vagy ahogy csak szeretnénk. Vákuumban edzett AUS-8A pengéje kellően magabiztos, bármilyen vágási helyzet elé is állítjuk. A Kray-Ex markolat mindig kellően stabil fogást fog adni. Ikonikus modell a világhírű amerikai gyártótól, a Cold Steel-től. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,1 cm |
| Penge hossza | 8,6 cm |
| Súly | 60 g |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | AUS-8A |
| Markolat anyaga | Kray-Ex |