COLD STEEL AD-15 Lite zsebkés (58SQL)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Az AD-15 megfizethetőbb változata a minőség romlása nélkül. Különleges zárszerkezet, robusztus felépítés és a szokásos Cold Steel minőség jellemzi. | |
Paraméterek
| Penge anyaga | AUS-10A |
| Markolat anyaga | Griv-Ex |
| Zárszerkezet | Skorpió zár |
| Penge hossza | 8.9 cm |
| Teljes hossz | 21.6 cm |
| Markolat hossza | 12.7 cm |
| Penge vastagsága | 3.8 mm |
| Tömeg | 176 g |
| Penge típusa | Drop Point |