COLD STEEL 4 Max Scout zsebkés (62RQZ)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Cold Steel 4 Max Scout extra széles pengével rendelkezik, ami stonewash felület kezelést kapott. 5 mm vastag AUS 10A acélból készült a szilárdság és a szívósság érdekében. A markolat Griv-Ex™, rozsdamentes acél betétekkel, Tri-Ad zárszerkezettel. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 25,4 cm |
| Penge hossza | 10,2 cm |
| Súly | 290 g |
| Penge vastagsága | 4,8 mm |
| Penge anyaga | AUS-10A |
| Markolat anyaga | Griv-Ex |
| Zár | Tri-Ad-lock |