CobraTec Wolverine Liner Lock zsebkés, green (CTWOLVERINEGRN)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A CobraTec Wolverine zsebkés a fixpengés Wolverine összecsukható testvére. D2 acél, G10, Liner-lock az ismertető jegyei. Karcsú, menő megjelenésű zsebkés. A penge formája igen jól sikerült, remek él geometriával. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,8 cm |
| Penge hossza | 7,9 cm |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Liner-lock |