CobraTec Wolverine Fixed Blade outdoor kés (CTFBWOLBLK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Szemet gyönyörködtető forma és kimagasló funkcionalitás. Sokan azért szeretik az ilyen fixpengés - se nem túl nagy, se nem túl kicsi - késeket, mert elképesztően sok mindenre lehet őket befogni. Túra, vadászat, kemping, akár konyhai segédkezés, szinte bármi jöhet. A D2 penge elég éltartást ígér, a G10 markolat strapabíró, az egész konstrukció stabilitást, erőt sugároz. Szeretjük! | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 22,5 cm |
| Penge hossza | 10,5 cm |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | G10 |