CobraTec Talon zsebkés (CTTLNBLK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Ha új zsebkést keresünk, mindenképpen tegyük talonba a CobraTec Talon folderjét! Igazán harmónikus, elegáns, mindennapi használatra tervezett zsebkés. A finom és gyors nyitásról flipper és golyóscsapágyazás gondoskodik. Strapabíró D2-es pengével, G10 markolattal. Nagyszerű EDC zsebkés. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,6 cm |
| Penge hossza | 8,0 cm |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Liner-lock |