CobraTec Streamline zsebkés (CTBLKG10SL)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
| A CobraTec Streamline zsebkés egy karcsú, vékony, könnyen nyitható, flipperes zsebkés. D2-es kőmosott acéllal, G10 markolattal kapjuk. Remek EDC folder. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,3 cm |
| Penge hossza | 8,9 cm |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Liner-lock |