CobraTec Stiletto Button Lock, black/satin zsebkés (CTSTLBLG10BLKSTN)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Egy magára valamit is adó késgyártó brand tiszteleg a legendás olasz dizájn előtt. A CobraTec is megtervezte a saját változatát és milyen jól tette! VG10 pengéje golyóscsapágyas technológiával, villámgyorsan villan meg. Remek Button-lock működik a késben, markolata G10. Elegáns, jellegzetes formája odavonzza a tekinteteket, bárhol is jelenik meg. Több változatban is elérhető. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 23,0 cm |
| Penge hossza | 10,0 cm |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | VG10 |
| Markolat anyaga | G-10 |
| Zár | Button-lock |