CobraTec Samson zsebkés (CTSAMSONBLK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A CobraTec Samson egy elegáns megjelenésű, kifinomult zsebkés D2-es acéllal, golyóscsapágyas nyitással és micarta markolat panelekkel. EDC-re és akár nehezebb munkákra is bátran befoghatjuk. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,5 cm |
| Penge hossza | 8,3 cm |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | Micarta |
| Zár | Liner-lock |