CobraTec Ringed Claymore, coyote, serrated outdoor kés (CTRCLMDAG1SSCYT)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A CobraTec Ringed Claymore kifejezetten katonai, rendvédelmi szervek és elsősegélynyújtók számára készült. Ez az a kés, amihez az utolsó pillanatban nyúlsz és ő ott van, ahol lennie kell. Kétélű, tükröződésmentes bevonattal ellátott pengével rendelkezik és két színben is választhatod. A fogazott él kedvelői is találnak maguknak Claymore-t, hiszen egyik oldalán serrated változat is létezik belőle. Full tang, panel nélküli kialakítása radikalizálja a súlyt a stablitás, erő elvesztése nélkül. Remekül rejthető, villámgyorsan elővehető kés. A kialakítás középpontjában a túlméretezett rögzítőgyűrű áll, amelyet kesztyűs vagy csupasz kezes használatra egyaránt ajánlhatunk. A készlet tartalmaz egy Kydex tokot BladeTech™ MOLLE-Lok®-kal párosítva, amely lehetővé teszi a kés azonnali rögzítését bármilyen MOLLE-kompatibilis felszerelésre, valamint paracord zsinórt is. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 23,0 cm |
| Penge hossza | 10,2 cm |
| Penge vastagsága | 4,5 mm |
| Penge anyaga | 14C28N |
| Markolat anyaga | full-tang, acél, paracord |