CobraTec Recondo outdoor kés (CTRCOMCODGSSW)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A maximális teljesítményre tervezett Recondo a MACV-SOG felderítő késekből merít ihletet, ötvözve a harci örökséget a modern anyagokkal. Kompakt, full-tang kialakítása biztosítja az erőt és a megbízhatóságot a nehéz használat és a közelharci feladatok során. A Micarta markolat minden körülmények között biztos fogást biztosít. A 14C28N rozsdamentes acél penge ötvözi a tartósságot, az éltartást és a könnyű élezést. A kardél-profil erőt biztosít, míg a tövénél lévő finoman megmunkált rész precíz munkát biztosít a túlélési feladatokhoz. Tartalmaz egy alakra illeszkedő Kydex tokot másodlagos rögzítéssel. |
|
Paraméterek
| Penge hossza | 145 mm |
| Teljes hossz | 255 mm |
| Vastagság | 4.4 mm |
| Súly | 258 g |
| Penge anyaga | 14C28N |
| Markolat | Micarta |
| Tok | Kydex (másodlagos biztosìtòval) |