CobraTec Legend zsebkés (CTLGDBLKTNS)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A CobraTec Legend zsebkés egy kivételes minőségű, CNC megmunkálású 6061-T6 alumínium markolattal, VG-10 pengével készülő OTF zsebkés. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,6 cm |
| Penge hossza | 7,9 cm |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | VG-10 |
| Markolat anyaga | Alumínium |
| Zár | OTF |