CobraTec Legacy Green Bar-lock zsebkés (CTLEGODG)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Bemutatjuk a Legacy Bar Lock Foldert, amely a stílus, a precizitás és a funkcionalitás élvonalbeli keveréke, amelyet az igényes kések szerelmeseinek terveztek. A részletekre való aprólékos odafigyeléssel készült kés karcsú, kifinomult dizájnnal és páratlan teljesítménnyel büszkélkedhet | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 21,6 cm |
| Penge hossza | 8,9 cm |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | D2 fekete titán bevonattal |
| Markolat anyaga | Alumínium/G10 |
| Zár | Bar-lock |