CobraTec Kingpin S green outdoor kés (CTKPSODG)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Vannak kések, amelyek egyszerűen csak jól teljesítenek – és a Kingpin S is ezek közé tartozik. A nagyobb testvérével, az eredeti Kingpinnel azonos DNS-ből született S (kis) változat mindent megőriz, ami az eredetit naggyá tette, de kompaktabb, ultra-elrejthető formában. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,0 cm |
| Penge hossza | 8 cm |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | G10 |