CobraTec Jackal, Black (CTJKLBLK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kiváló megjelenésű és minőségű modern zsebkés Button-lockal, D2 pengével. Ez a full-fekete kivitel. | |
Paraméterek
| Penge hossza | kb. 80 mm |
| Súly | 140 g |
| Markolat hossz | 11,4 cm |
| Penge anyaga | kőmosott D2 |
| Zár | Button-lock |