CobraTec Fixed Blade Wolfteeth Black kés (CTWLTBLK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
| A CobraTec Wolfteeth Gerő Zoltán tervei alapján készülő taktikai megjelenésű, jól rejthető fixpengés kés. Könnyű, kompakt, sokoldalú, EDC szerepkörben is jól használható fixpengés kés. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,5 cm |
| Penge hossza | 7,0 cm |
| Penge vastagsága | 4,5 mm |
| Penge anyaga | 14C28N Sandvik |
| Markolat anyaga | G10 |