CobraTec Fixed Blade Koonsman outdoor kés (CTKMNBLK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A CobraTec Koonsman tökéletes példa arra a késtervezésre, amikor nem szűkül be egy adott felhasználási területre egy fixpengés kés. A Koonsman igen sokrétű felhasználásra termett, remek arányokkal rendelkező outdoor kés. Vadászat, túra, kemping. Mindenhova szívesen elkísér bennünket. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 21,3 cm |
| Penge hossza | 11,0 cm |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | Micarta |