CobraTec Fix Blade Kingpin taktikai kés (CTKPBLK)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Gerő Zoltán összetéveszthetetlen Kingpin modellje egy sokoldalú taktikai kés, melytől a mindennapos használat sem idegen. A késkészítő harcművészetekben szerzett széleskörű tapasztalatát felhasználva alkotta meg ezt a kést. A széles, drop point formaájú penge D2 szerszámacélból készült, fekete korrózióálló bevonattal. Fő jellemzői a jó behatoló és vágóképesség, valamint a sokoldalú használhatóság. A G10 panelek textúrájának és a vég kialakításának köszönhetően a markolat minden fogásnemben csúszásmentesen simul a kézbe. Tartozéka egy kydex tok. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 21,3 cm |
| Penge hossza | 10,2 cm |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | G10 |