CobraTec Cyclone Hidden Release zsebkés (CTCLNHRBLK)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A CobraTec Cyclone Hidden Release zsebkés egy újabb szintre emeli az automata nyitást, rejtett szerkezetével. Elég megnyomnunk az alumínium markolat panel egy bizonyos pontját és a penge villámgyorsan előugrik. Igazán high-tec megoldás! A penge fekete titán bevonatot kapott és D2 acélból készült. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,8 cm |
| Penge hossza | 7,6 cm |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | D2 fekete titán bevonattal |
| Markolat anyaga | 6061-T6 alumínium |
| Zár | Automata |