CobraTec BackCountry outdoor kés (CTBCYDNS)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Gerő Zoltán magyar tervező álmodta meg ezt a markáns, kompromisszumokat nem ismerő fixpengés outdoor kést. A BackCountry a megbízható társ a vadonban – kalandorok, túlélők és bozótmívesek számára tervezve, akik a legkeményebb környezetben is megbízhatóságot várnak el. Akár Arizona sivatagaiban, Colorado zord kanyonjaiban vagy Alaszka távoli vadonjában jársz, erre a késre rábízhatod az életed! | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 23,5 cm |
| Penge hossza | 11,5 cm |
| Penge vastagsága | 5,0 mm |
| Penge anyaga | 14C28N |
| Markolat anyaga | G10 |