Böker Sandwich Knife Yellow konyhakés (03BO002Y)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A sokoldalú Böker szendvicskés kiváló minőségű rozsdamentes acél pengével és recés éllel van felszerelve. Ideális gyümölcsök és zöldségek vágására, valamint paradicsom- vagy kenyérvágó késként is. A sárga szintetikus markolat ergonomikus kialakítású, és érdes felületének köszönhetően mindig biztonságosan fekszik a kézben. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 21,0 cm |
| Penge hossza | 10,5 cm |
| Súly | 29 g |
| Penge vastagsága | 1,0 mm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Markolat anyaga | műanyag |